CT SİGORTA
Tel: 0 312 368 13 12
Fax: 0 312 399 55 33
CT SİGORTA
Web sitemizden Teklif sayfamıza giderek istediğiniz bir sigorta türünü seçerek bilgilerinizi girip ve kısa zamanda sigortanızı yaptırabilirsiniz..Web sitemizden Teklif sayfamıza giderek istediğiniz bir sigorta türünü seçerek bilgilerinizi girip ve kısa zamanda sigortanızı yaptırabilirsiniz..
Tel: 0 312 368 13 12
I
I
I
I
I
Adres:Esenboğa Hava Alanı Yolu.17.km.Saray Fatih Mah.Kazım Karabekir Cad.1/15. Pursaklar / ANKARA
Makaleler
Makaleler

Bu Yazıyı Okuduysanız, " HALEN BİR ŞANSINIZ VAR DEMEKTİR!"

CT SİGORTA OLARAK;
SİZE VE YAKINLARINIZA GELEBİLECEK; HER TÜRLÜ KAZA, HIRSIZLIK, YANGIN, HASTALIK, V.B. GİBİ BİRÇOK RİSK VE BELALARDAN, GÜVENLE KORUNMANIZ VE RAHAT YAŞAMANIZ İÇİN, SİGORTA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAK İSTİYORUZ. RİSKİNİZİ BİZE DEVREDİN, RİSKİNİZİ BİZ KORUYALIM.

UNUTULMAMALIDIR Kİ;
POLİÇE'NİN FİYATI, SİGORTA'NIN KALİTESİ DEĞİLDİR! ÖNEMLİ OLAN ÖDEMİŞ OLDUĞUNUZ PARANIN KARŞILIĞINDA, BAŞINIZA GELEBİLECEK SORUNLARIN HIZLI VE SORUNSUZ ÇÖZÜLMESİDİR.

BİLİYORSUNUZ Kİ;
ACENTELER, SADECE POLİÇE KESERLER VE GÜNÜ GELDİĞİNDE HATIRLATIRLAR. BU KADAR MI? 
      
BİZ,
TÜRKİYE GENELİNDE BULUNAN VE İLK SIRALARDA YER ALAN SİGORTA ŞİRKETLERİNDEN ARAŞTIRMA YAPARAK;  İÇLERİNDEN EN UYGUN OLAN, BÜTÇENİZİ SARSMAYAN, SORUN YAŞAMAYACAĞINIZ, KALİTELİ HİZMET ALABİLECEĞİNİZ SİGORTA ŞİRKETİ'Nİ BULUYORUZ VE SİZİ UĞRAŞTIRMADAN EN KISA SÜREDE ELİNİZE ULAŞTIRIYORUZ.

AYRICA, MEVCUT POLİÇELERİNİZİ FAX VEYA MAİL YOLUYLA BİZE ULAŞTIRIN, BİZ TAKİP EDELİM. HEM GECİKME RİSKİNİZ OLMAZ, HEM VADESİ GELMEDEN ÖDEME PLANINIZA ALIRSINIZ, HEMDE PROGRAMINIZ HAFİFLER.

BİZİMLE GÖZÜNÜZ ARKADA KALMAYACAK ŞEKİLDE VE UZUN ÖMÜRLÜ ÇALIŞMAK İSTERSENİZ:

"BİR FİNCAN KAHVE'NİN, KIRK YIL HATIRI VARDIR." SÖZÜNDEN YOLA ÇIKARAK

SİZİ OFİSİMİZE BİR KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ.

SİGORTACINIZA ULAŞMAK İÇİN;

TEL   : 0312 368 1 312
FAKS: 0312 368 1 270

MAİL: ctsigorta@hotmail.com
WEB : www.ctsigorta.com