CT SİGORTA
Tel: 0 312 368 13 12
Fax: 0 312 399 55 33
CT SİGORTA
Web sitemizden Teklif sayfamıza giderek istediğiniz bir sigorta türünü seçerek bilgilerinizi girip ve kısa zamanda sigortanızı yaptırabilirsiniz..Web sitemizden Teklif sayfamıza giderek istediğiniz bir sigorta türünü seçerek bilgilerinizi girip ve kısa zamanda sigortanızı yaptırabilirsiniz..
Tel: 0 312 368 13 12
I
I
I
I
I
Adres:Esenboğa Hava Alanı Yolu.17.km.Saray Fatih Mah.Kazım Karabekir Cad.1/15. Pursaklar / ANKARA
Web sayfamız Yenilendi !..
Gelişen global yapıda, iletişimin ne denli önemli olduğu hayli ortadadır. Ne zaman ki insanlık arasındaki iletişim hızlandı, işte o zaman ticaret hayatı da o denli hız kazanmıştır. İletişim, yeni müşteriler bulmak, yeni pazarlar bulmak demektir, iletişim kendini anlatabilmek demektir. Dolayısıyla iletişimin hız kazandığı ve adeta hızına yetişilemediği bir dönemdeyiz.
İnternetin hayatımıza girmesi, sosyal paylaşım portalları, haber portalları vb gibi portalların takibinin artması, adeta internetin bizi esir almasına neden olmuştur. İş hayatında da bir firmanın web sayfasının olması demek, bu sanal alemde bir durağın da firmaya ait olması demek oluyor. Çünkü insanların ihtiyaçları doğrultusunda, araştırma yaptıkları, gezi yaptıkları, akıllarında ki sorularına cevap buldukları bir yer oluverdi internet.
İşte ihtiyaç doğrultusunda, bu sanal gerçeklikte araştırma yapıldığında bize de ulaşılması gereçeğini es geçmek mümkün olamazdı. Bu yüzdendir ki web sayfamızı, siz değerli ziyaretçileirmizin eğlenceli bir şekilde zaman geçirebileceği ve bu zaman dilimi içersinde bilgi alabileceği bir konuma getirdik.
Bizi de ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz...
Memnuniyetle yine bekleriz...